Баффі - винищувачка вампірів (Настільна гра)1678 - Настільні ігри

$700

Опис

Баффі - винищувачка вампірів від Jasco Games поміщає вас у центр епічного протистояння між Скубі та Великим Поганим, заснованого на класичному телесеріалі "Баффі - винищувачка вампірів".

Візьміть на себе роль одного з 6 білих капелюшників: Баффі, Джайлза, Ксандера, Віллоу, Ангела або Спайка і зіткніться з одним з культових лиходіїв "Баффі", включаючи Майстра, мера Вілкінса, Славу, Калеба, Адама або Першого. Але перш ніж ви зможете знищити цих лиходіїв, вам потрібно перемогти монстрів тижня, від Світу і Дарли до Тріо або Гнарла. Кожен монстр тижня вимагаєпевний набір предметів і трохи везіння, щоб його подолати.

У кожного Скубі є свої навички, які вони можуть використовувати: Баффі - чудовий боєць, Джайлз - книголюб, а Віллоу вміє використовувати магію. Кожного раунду кожному Скубі доведеться використовувати свої здібності, щоб врятувати жителів міста, яким загрожує постійно зростаюча армія демонів і вампірів, що поширюються по всьому Саннідейлу.

Після перемоги кожен монстр тижня буде скидати підказки про те, в чому полягає остаточний злий задум великого лиходія, і дозволить банді спланувати, як подолати злий задум за допомогою необхідних предметів.

Баффі - винищувачка вампірів - це гра, в якій потрібно планувати, вести бій, використовувати стратегії і трохи удачі, щоб перемогти великого лиходія, перш ніж буде вбито занадто багато жителів міста або отримано занадто багато поранень і поміщено на доріжку апокаліпсису. Як тільки доріжка буде заповнена, відкриється пекельна паща, і настане кінець всього.

Але не бійтеся, у банди залишилася остання надія, артефакти - потужні предмети, які можуть допомогти врятувати світ, але будьте обережні, деякі з них приносять більше клопоту, ніж вони того варті, і можуть перешкодити на шляху до перемоги.

Кількість гравців: 1-6

Час: 60 хвилин

Вік: 14+

$700

Прокрутити до верху