Карткова гра Мисливці за привидами (Ghostbusters) - Настільні ігри

$890

Опис

Кого ви покличете? Змагайтеся з друзями та родиною у грі Мисливці за привидами: Карткова гра (Ghostbusters: The Card Game), щоб зібрати привидів зі всесвіту Мисливців за привидами. Ви покличете своїх улюблених мисливців за привидами, щоб вони допомогли вам встановити пастку для привидів і зловити найвищих привидів на ігровому полі.

Гра проводиться в три раунди. У кожному раунді гравці ходять по черзі, починаючи зі стартового гравця і продовжуючи за годинниковою стрілкою, поки всі дванадцять карт з кола не будуть захоплені. У свій хід виконайте ці три кроки:

1. виконайте до двох дій, зігравши або скинувши карту дії за кожну дію на ваш вибір. Коли ви граєте карту дії, ви виконуєте її ефект, а потім скидаєте її; коли ви скидаєте карту дії, покладіть її у відбій, а потім візьміть нову карту дії.

Якщо якісь привиди, яких ви вже захопили, мають здібності до дій, ви можете використати їх під час цього кроку на додаток до своїх двох дій. Здатність кожного привида може бути використана лише один раз за раунд.

2. візьміть карту привида, перед якою стоїть пастка, але тільки якщо в цей хід ви зіграли хоча б одну карту дії. Візьміть цю карту привида і покладіть її у свою зону гравця разом з іншими привидами, яких ви вже захопили, а потім перемістіть пастку на наступну карту привида в колі за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, в залежності від поточного напрямку гри.

3. поповніть свою руку до трьох карт дій.

Раунд закінчується, коли захоплена остання карта привида, що залишилася в колі. Щоб підготуватися до наступного раунду, візьміть ще дванадцять карт з верхньої частини колоди привидів, щоб сформувати нове коло, і поверніть пастку для привидів у верхню частину кола. Гра закінчується після трьох повних раундів, після чого гравці підраховують очки, отримані за захоплені карти привидів.

$890

Прокрутити до верху