Петрикор: Колекційне видання: набір для покращення та доповнення "Корови" - Настільні ігри

$300

Опис

Петріхор - це земляний запах, що виникає під час дощу на сухому ґрунті. Слово утворене від грецького (πέτρα) petra, що означає "камінь", та (ἰχώρ) īchōr, рідина, яка тече в жилах богів у грецькій міфології.

Ласкаво просимо до пишного світу Петрихора; ви - хмара. Ваша мета в житті - розширюватися, народжувати інші хмари і поливати посіви. На жаль, ваші друзі (які теж хмари) мають схожий план. Вам належить маніпулювати погодою і асимілювати ці хмари-ізгої, щоб сприяти зростанню якомога більшої кількості посівів - і все це для того, щоб претендувати на звання Найціннішої хмари.

Петричор - це високоінтерактивна настільна гра, в яку можуть грати 1-4 людини (до 5 з розширенням, див. нижче). Це гра на вибір дій/вплив на територію з 4 простими діями, які взаємодіють з різними полями дивовижним чином. Гравці переміщують хмаринки з краплями води, а потім дощем виливають ці краплі на певні поля, щоб переконатися, що на них є необхідна кількість води дляПід час збору врожаю підраховуються врожаї, які були достатньо политі! Гравці можуть впливати на те, коли і як часто відбувається збір врожаю. Гравці повинні дотримуватися тонкого балансу між збереженням контролю над різними полями і впливом на збір врожаю, щоб переконатися, що обидва ці фактори поєднуються в оптимальний час.

Соло-режим від Девіда Турчі, дизайнера Anachrony.

Вміст:

Набір для оновлення колекційного видання

Розширення поголів'я корів

Промо-плитка Venus Flytrap

Промо-плитка Вулкан

Усі стрейч-цілі, не досягнуті під час кампанії на Kickstarter для розширення "Корови

$300

Прокрутити до верху